درباره ما

پیام مدیر عامل :

خدای متعال را شاکر و سپاسگزاریم که فرصتی دیگر فراهم ساخت تا خدمتگزار هم وطنان عزیزمان باشیم. گروه صنعتی داودیانس در زمینه های مشاوره صنعتی، طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی و پلی اوریتان ، قالبسازی صنعتی، ا رائه و  راه اندازی خطوط تولید و مونتاژ فعالیت خود را از سال 1360 آغاز نموده و در این راستا، اهداف زیر را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است :

– شناسایی و تمرکز بر روی پروژه های دانش و فناوری محور
– برقراری ا رتباط و همکاری مشترک با شرکت های معتبر بین المللی
– ا رتقاء مستمر دانش و مهارت متخصصین سازمان و به روز نگهداشتن آنها
– افزایش رضایتمندی مشتریان و ا رتقاء روز افزون کیفیت
– ا رائه خدمات در حداقل زمان ممکن

تاریخچه :

گروه صنعتی داودیانس اولین مرکز تخصصی پلیمر و کامپوزیت های صنعتی در تبریز را در سال 1360 با نام صنایع فایبرگلاس آندرانیک ایجاد نمود . تشویق مراکز اطلاعاتی و افراد متخصص در رشته های مختلف صنعتی ما را بر آن داشت که با تحقیق و آزمایش در جهت تامین کلیه نیازهای مربوطه در زمینه کسب اطلاعات فنی، طراحی، ماکت سازی و قالبسازی تخصصی در این رشته و همچنین شناسایی و تأمین مواد اولیه جهت تولید قطعات از خانواده رزین های مهندسی و سایر پلیمر ها اقدام نمائیم.

این گروه در کنار فعالیت های ذکر شده و از بدو تأسیس در زمینه تولید لوازم فضای سبز و تاسیسات پا رک ها و مبلمان شهری هم فعالیت هایی داشته و طی سالیان گذشته پروژه های متعددی را طراحی و اجرا نموده که نمونه های آن در پا رک بزرگ ائل گلی، پا رک ابوریحان و نقاط مختلف شهر تبریز قابل مشاهده است .

این شرکت در سال 1369 با اخذ مجوز تأسیس طراحی و مونتاژ ماشین آلات صنعتی، گامی دیگر در راه پیشرفت این رشته برداشته و با اخذ پروانه بهره برداری در اوایل سال 1375 اقدام به ساخت ماشین آلات و تولید قطعات پلی اوریتان صنعتی و دکو راتیو در این عرصه نموده است و در حال حاضر فعالیت خود را در زمینه تولید قطعات صنعتی و ساختمانی پلی اوریتان ادامه میدهد .

شایان ذکر است طی 40 سال گذشته موفقیت های گروه صنعتی داویدیانس در وهله اول با لطف و عنایت خداوند متعال و در وهله دوم مرهون همکاری و مساعدت صنعتگران و مهندسین مجرب در رشته های گوناگون و مراکز صنعتی متفاوت، بوده است و ثمره آن نیز غلبه بر غیر ممکن ها در این عرصه می باشد .

ماموریت ما بررسی خلاقیت های

موجود و اجرایی کردن آنها

در کسب و کار شما

از سال 1360

از سال 1360

این شرکت در سال 1369 با اخذ مجوز تأسیس طراحی و مونتاژ ماشین آلات صنعتی، گامی دیگر در راه پیشرفت این رشته برداشته

طراحی متریال

طراحی متریال

ایده پردازی و طراحی تولیدات مجموعه توسط پرسنل تحصیل کرده و همفکری صنعتگران با تجربه صورت میگیرد.

تولید تجهیزات

تولید تجهیزات

ما با بهره گیری از توان فکری داخلی جوانان سرزمین توانسته ایم نیاز تجهیزات تولید خود را تامین کنیم .

با ما در ارتباط باشید .